Osiedle Florentynów
Tylko 15 km od centrum Łodzi

Osiedle Florentynów to prestiżowa inwestycja, która powstaje na przedmieściach Konstantynowa Łódzkiego. Spokojne tereny, położone wśród zieleni zmieniają się w nowoczesną strefę komfortu. Stanowić ją będą domy w zabudowie bliźniaczej z przestronnymi ogrodami. W ramach pierwszego etapu inwestycji rozpoczęta została realizacja kompleksu budynków mieszkalnych z wysokiej jakości materiałów, o przyjaznych dla oka elewacjach.

Osiedle Florentynów
Nowoczesne budownictwo
Doskonała lokalizacja w zaciszu Florentynowa gwarantuje spokój, przy jednoczesnym zachowaniu bliskości do tętniącej życia Łodzi czy prężnie rozwijającego się Konstantynowa Łódzkiego. Pobliskie lasy, brak ruchliwych dróg i otoczenie domów jednorodzinnych nadają temu miejscu wyjątkowy charakter stanowiący idealną bazę dla osób szukających spokoju i odskoczni od miejskiego zgiełku, mając wciąż na uwadze bliskość do pracy w mieście czy miejsca nauki dla dzieci.
Osiedle Florentynów
Szczegóły inwestycji
  • domy w stanie deweloperskim o powierzchni 110 m²
  • działki o powierzchni 400-500 m²
  • PARTER: salon z aneksem (30m²), wc (1,5m²), hall (6m²), pomieszczenie gospodarcze (2,6m²), spiżarnia (1m²), garaż (18,8m²)
  • PIĘTRO: pokój 1 (13,44m²), pokój 2 (13,8m²), pokój 3 (11,05m²), łazienka (5,93m²), hall (3,45), pralnia (2,67m²) 
  • każdy dom podłączony do mediów: prąd, woda z sieci miejskiej, szambo, ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła, podjazd z kostki brukowej, teren wokół domu wyrównany, ogrodzenie panelowe
Karty lokali
Lokal PRAWY
Lokal LEWY